Wyszukiwarka treści

Aktualna liczba ekspertów w Centrum Prasowym: 183

Tutaj jesteś: Eksperci
Informujemy, że zawarte poniżej zdjęcia ekspertów oraz informacje mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów profesjonalnych. Ich wykorzystanie nie może naruszać godności i dóbr osobistych przedstawionych osób.

Wykorzystanie zdjęć jest możliwe po uzyskaniu zgody rzecznika prasowego SWPS lub sfotografowanej osoby. Zdjęcia należy podpisać „fot. SWPS”

dr Wojciech Białaszek

dr Wojciech Białaszek
Kategoria: psycholog
Lokalizacja: Warszawa
Słowo kluczowe: pokusa, pokusy, cierpliwość, psychologia behawioralna, analiza zachowania, nagrody, kary, psychologia, nagroda, kara, uczenie się, zachowanie, zachowania, behawioryzm, statystyka, psychologia ogólna.
pobierz zamow

Zajmuje się zagadnieniami związanymi z dokonywaniem wyboru i analizą zachowania. Interesuje się głównie zagadnieniami związanymi z wyborem w czasie. Dlaczego czasami ulegamy różnym pokusom? Od czego zależy cierpliwość?

W SWPS prowadzi zajęcia z zakresu statystyki, uczenia się i zachowania, eksperymentalnej analizy zachowania i psychologii ogólnej.

W pracy wykładowcy akademickiego najbardziej ceni możliwość zajmowania się rzeczami, które lubi, a po pracy preferuje aktywny wypoczynek, snowkiting, landkiting oraz wspinaczkę sportową.

***
dr Wojciech Białaszek
Katedra Analizy Zachowania, Instytut Podstaw Psychologii
Wydział Psychologii

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa

Słowa kluczowe: psychologia, psycholog, behawioryzm, psychologia behawioralna, analiza zachowania, analizy zachowania, badania nad wyborem, wybór w czasie, proces dyskontowania, dyskontowanie sekwencji nagród i kar, nagroda, kara, nagrody, kary, uczenie się, uczenia, uczyć się, zachowanie, psychologia ogólna.


Wyszukiwarka ekspertów


Strona rekomendowana przez

pap  

Patronat

Logo_MNiSW