Wyszukiwarka treści

Aktualna liczba ekspertów w Centrum Prasowym: 183

Tutaj jesteś: Eksperci
Informujemy, że zawarte poniżej zdjęcia ekspertów oraz informacje mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów profesjonalnych. Ich wykorzystanie nie może naruszać godności i dóbr osobistych przedstawionych osób.

Wykorzystanie zdjęć jest możliwe po uzyskaniu zgody rzecznika prasowego SWPS lub sfotografowanej osoby. Zdjęcia należy podpisać „fot. SWPS”

prof. zw. dr hab. Czesław S. Nosal

prof. zw. dr hab. Czesław S. Nosal
Kategoria: psycholog
Lokalizacja: Wrocław
Słowo kluczowe: czas, inteligencja, zarządzanie, jung, psychologia poznawcza, teorie umysłu, kognitywistyka, neurobiologia, ograniczenia umysłu, psychologia różnic indywidualnych, inteligencja i zdolności umysłowe, różnice w typach umysłu, mechanizmy twórczości i transgresji, teoria wiedzy i rozwoju umysłowego, wiedza, twórczość, psychologia zarządzania, style kierowania ludźmi, kierowanie destrukcyjne, destrukcja
pobierz zamow

Kierownik Katedry Psychologii Poznawczej i Różnic Indywidualnych we wrocławskim wydziale SWPS. Interesuje się psychologią poznawczą i różnic indywidualnych, w tym teorią i zastosowaniami w edukacji, mediach, twórczości i zarządzaniu. Naukowo zajmuje się inteligencją, zdolnościami umysłowymi, stylami poznawczymi, wpływem mediów na umysł, stylami kierowania, myśleniem twórczym i rozwiązywaniem problemów. Jest mentorem naukowym Mensy Polskiej od początku jej istnienia w Polsce.

We wrocławskim wydziale SWPS prowadzi wykłady z psychologii poznawczej i różnic indywidualnych oraz seminaria magisterskie z tego zakresu.

W pracy wykładowcy akademickiego najbardziej ceni możliwość własnego porządkowania różnych zakresów wiedzy psychologicznej i wpływania na rozwój umysłowy studentów.

W wolnym czasie największą przyjemność sprawiają mu wędrówki po Karkonoszach.

POWIĄZANE INFORMACJE PRASOWE:

***
prof. zw. dr hab. Czesław Nosal
Katedra Psychologii Poznawczej i Różnic Indywidualnych (kierownik)

Wydział Zamiejscowy SWPS we Wrocławiu
ul. Ostrowskiego 30b, 53-238 Wrocław

Wyszukiwarka ekspertów


Strona rekomendowana przez

pap  

Patronat

Logo_MNiSW